logo

- сучасне
- якісне
- професійне
- дробоструминне обладнання.


Дробоструминні камери
Дробоструминні контейнери
Дробомети
Фарбувально-сушильні камери
Підлогові кабіни

Про компанію

logo

Наша головна компанія-фірма SAPI GmbH була заснована інженером Клаусом Фертлем у 1970 році. За цей час вона стала одним із провідних європейських розробників та виробників всього переліку дробоструминного та фарбувально-сушильного обладнання промислового призначення, починаючи від ручних напірних апаратів та підлогових кабін та закінчуючи повністю укомплектованими стаціонарними дробоструминними та фарбувально - сушильними комплексами.

Маючи більш ніж 50-ти річну історію діяльності та володіючи колосальним досвідом із застосуванням запатентованих компанією SAPI GmbH технологій, таких як «Пристрій для піскоструминних каналів» (1989), "SAPI".

Професійне обладнання з обробки поверхонь

Замовте консультацію з будь-якого товару у наших спеціалістів або зберіть своє замовлення прямо на сайті.
Ми підготуємо для вас індивідуальну пропозицію та вишлемо вам персональний блок бонусів та скидок.

Чому ми?

Гарантія якості

Увесь товар сертифікований

Оптимальний вибір

Низькі ціни та широкий асортимент

Завжди поруч

Широка мережа представництва

Технічний аудит

Для існуючого обладнання

Доставка в срок

Оперативна доставка і вигрузка товара

Наші проекти

У цьому розділі зібрані проекти, в яких наша команда приймала саме безпосередню участь . Тут ви можете наочно ознайомитись з нашими результатами та переконатися, що саме наша команда допоможе вирішити Ваші завдання, пов'язані з інженерією поверхонь.
Продукція компанії SAPI GmbH має цілу низку безперечних переваг, що дозволило таким українським підприємствам як ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» (м.Кременчук), ПАТ «Дніпровагонрембуд» (м.Дніпро), ВАТ «Турбоатом» (м.Харків), НВП «Хартрон» (м.Харків), АТ «Турбогаз» (м.Харків), ДП ЗДАРЗ "МіГремонт (м.Запоріжжя), ПАТ "Укрзалізниця", ТОВ "Анкор-теплоенерго" (м.Харків), ТОВ «Будтрансавто» (м.Харків)., ТОВ «Термет» (м.Мелітополь), ТОВ «ТРВЗ» (м.Суми), ТОВ «ПСВ-Антік» (м.Харків), ТОВ «Реформ» (м.Київ), ТОВ «АМТТ» (м.Київ), ТОВ «Нова 555» (м.Харків), ТОВ «Результат 99» (м.Одеса), ТОВ «Концепт ЮЕЙ» (м.Сміла), ПАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» (м.Горишні Плавні), ТОВ «Завод «АЛЕКО» (м.Волноваха), ТОВ «Верхньодніпровський авторемонтний завод» (м.Верхньодніпровськ), ДП «БРЗ» (м.Балаклея), ТОВ «Агропрайд» (м.Кременчук) та ін успішно його використовувати.

Новини

У цьому розділі ви можете ознайомитися з останніми новинами та важливими подіями, пов'язаними із нашою компанією. Слідкуйте за нашими новинами – і ви будете в курсі всіх актуальних та прогресивних досягнень в області техніки та технологій з очищення та захисту різних поверхонь.

Підприємництво в ТурціЇ і Європі Astor з виробництва трансформаторів

Mammut 4000
Нова розробка піскоструминного обладнання з об'ємом 4500 Л.
До 4 працівників працюють індивідуально і одночасно

САПІ мобіль уже в Україні!